+38 (094) 903-42-70   airvinnitsa@gmail.com

     

Розклад руху автобусів

Прокоментуй першим!
Оцініть матеріал!
(18 голосів)

Розклад руху автобуса №33 по зупинкам (Регулярний рейс Вінниця - Тель - Авів - Вінниця)

 

Шлях прямування

Час відправлення

з 02.11.2016

Барське шосе (трамвайна зупинка)

00:10

Пр-кт Юності (тролейбусна зупинка)

00:19

Ринок «Урожай» (тролейбусна зупинка)

00:26

Театральна

00:30

Центральний автовокзал 

(тролейбусна зупинка ім.Героїв Чорнобиля)

00:36

Залізничний вокзал (центральний вхід вокзалу та тролейбусна зупинка коло "Сільпо")

00:42

Аеропорт

01:00

 

 

Аеропорт

03:00

Залізничний вокзал

03:18

Центральний автовокзал

03:24

Театральна

03:30

Ринок «Урожай»

03:34

Пр-кт Юності

03:41

Барське шосе

03:50

 


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Аеропорт Вінниця - з впевненістю в небо!

 

Розсилка

Будьте в курсі наших останніх новин!

Зв'яжіться з нами

 
23202, с. Гавришівка, Вінницький р-н, Вінницька обл.
 
+38 (0432) 61-05-49
+38 (094) 903-42-70