+38 (094) 903-42-70   airvinnitsa@gmail.com

     

Розклад руху автобусів

Прокоментуй першим!
Оцініть матеріал!
(19 голосів)

Розклад руху автобуса №33 по зупинкам на регулярні авіарейси

Рух автобуса тільки на час виконання рейсу

При виникненні затримки аівіарейсу автобус буде очікувати пасажирів до завершення процедури паспортного контролю та видачі багажу

 

Шлях прямування

Тель-Авів – Вінниця - Тель-Авів

Варшава – Вінниця - Варшава

Барське шосе (трамвайна зупинка)

00:10

22:10

Пр-кт Юності (тролейбусна зупинка)

00:19

22:19

Ринок «Урожай» (тролейбусна зупинка)

00:26

22:23

Театральна

00:30

22:30

Центральний автовокзал (тролейбусна зупинка ім.Героїв Чорнобиля)

00:36

22:36

Залізничний вокзал (центральний вхід вокзалу та тролейбусна зупинка коло "Сільпо")

00:42

22:42

Аеропорт

01:00

23:00

 

 

 

Аеропорт

03:00

00:30

Залізничний вокзал

03:18

00:48

Центральний автовокзал

03:24

00:54

Театральна

03:30

01:00

Ринок «Урожай»

03:34

01:04

Пр-кт Юності

03:41

01:11

Барське шосе

03:50

01:20

 

 

 

Розклад руху автобуса №33 по зупинкам на чартерні авіарейси

Рух автобуса тільки на час виконання рейсу

При виникненні затримки аівіарейсу автобус буде очікувати пасажирів до завершення процедури паспортного контролю та видачі багажу

Слідкуйте за змінами у розкладі 

 

Шлях прямування

Анталія-Вінниця-Анталія

21.05.17

Барське шосе (трамвайна зупинка)

15:10

Пр-кт Юності (тролейбусна зупинка)

15:19

Ринок «Урожай» (тролейбусна зупинка)

15:26

Театральна

15:30

Центральний автовокзал (тролейбусна зупинка ім.Героїв Чорнобиля)

15:36

Залізничний вокзал (центральний вхід вокзалу та тролейбусна зупинка коло "Сільпо")

15:42

Аеропорт

16:00

 

 

Аеропорт

18:00

Залізничний вокзал

18:18

Центральний автовокзал

18:24

Театральна

18:30

Ринок «Урожай»

18:34

Пр-кт Юності

18:41

Барське шосе

18:50

 
 
 

 


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Аеропорт Вінниця - з впевненістю в небо!

 

Розсилка

Будьте в курсі наших останніх новин!

Зв'яжіться з нами

 
23202, с. Гавришівка, Вінницький р-н, Вінницька обл.
 
+38 (0432) 61-05-49
+38 (094) 903-42-70